wyprawka

O NAS

Od wielu lat pracuję z dziećmi i dla dzieci. Zamiar stworzenia miejsca idealnego dla dzieci, w którym każdy maluch będzie się czuł bezpiecznie, gdzie będzie mógł się rozwijać w poszanowaniu jego indywidualności i wyjątkowości zrodził się dużo wcześniej.

Pierwszym wyzwaniem było znalezienie odpowiedniego miejsca dla przedszkola. Musiało spełniać dwa istotne warunki: być w ładnym, zielonym otoczeniu i wiązać się z działalnością dziecięcą. Dom Kultury „Orle Gniazdo”, który pamiętam z czasów dzieciństwa okazał się idealny. Jest miejscem, które od wielu lat posiada bogatą i ciekawą ofertę dla najmłodszych. Oprócz prężnie działającego domu kultury, znajduje się tam jeden z najlepszych, ceniony przez rodziców żłobek. Znalazł się również wolny lokal.

Projekt architektoniczny i przeprowadzony generalny remont doprowadziły do stworzenia miejsca ciepłego, przyjaznego dzieciom. Przedszkolaki mają do dyspozycji nowe, przestronne, kolorowe wnętrza, które spełniają najnowsze wymogi dla placówek przedszkolnych. Są tu dwie prawie pięćdziesięciometrowe sale każda, umeblowane i wyposażone według najnowszych standardów. Bezpieczna, dostosowana do dzieci łazienka znajduje się przy salach. Kolorowa szatnia zapewnia przyjazne powitanie i swobodę ruchów podczas przebierania. Posiadamy również duże zaplecze socjalno-administracyjne w którym znajdują się kuchnia, pokój nauczycielski oraz biuro dyrekcji. Nasza placówka spełnia najnowsze wymogi, posiadamy odbiory i pozytywne opinie Nadzoru Budowlanego, Straży Pożarnej, Sanepidu.

Stworzyliśmy z kadrą wychowawczą miejsce przyjazne dla dzieci oraz rodziców, w którym mamy nadzieję, że każdy będzie czuł się komfortowo jak w domu. Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo przedszkolaków. Dzieciom zapewniamy rozwój poprzez swobodną twórczość i naukę języka angielskiego. Stąd profil językowo-artystyczny przedszkola. Posiadamy doświadczoną, utalentowaną, kochającą dzieci kadrę; zapewniamy niezbędne pomoce dydaktyczne aby wspierać indywidualność, wyjątkowość i talenty naszych podopiecznych.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z działami „Program” i „Kadra”, które przybliżą Państwu sposób realizacji tych zadań.

Mogą być Państwo pewni, że oddają swoje skarby w dobre ręce.

Zapraszam serdecznie

Ewa Miśkiewicz 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Akceptuję